Táto webová stránka využíva súbory cookies. Kliknutím na "zatvoriť", alebo na zostať na stránke, súklasíte s využívaním cookies. Ďalšie informácie nájdete pod Vyhlásením o ochrane osobných údajov.

Kurzy nemčiny v Rakúsku

Plánujete si svoje znalosti nemčiny rozšíriť a upevniť priamo v nemecky hovoriacom prostredí? Tu môžete nájsť niekoľko jazykových škôl, ktorá Vám  Österreich Institut odporúča:

ARGE für Weltsprachen - MANDL

Malé, príjemné jazykové tábory pre deti a mládež ( 9 - 18 rokov) na troch vybraných miestach v Rakúsku. Je možná nemčina a angličtina súbežne, 25 vyučovacích jednotiek / týždeň. Spoločný voľnočasový program pre nemecky a inak hovoriace deti a rodinný prístup je to, čo robí z Mandl kurzov už 50 rokov spoľahlivú značku.

DEUTSCHCAMP für KINDER im Alter von 10 bis 15 Jahren – JULI 2020

14- oder 20-tägiger internationaler Ferienkurs in Puchenstuben in Niederösterreich. Wir haben mehr als 30 Jahre Erfahrung. Wunderschöne Unterkunft und Umgebung, familiäre Atmosphäre. Bringen Sie Ihren Sohn / Ihre Tochter und machen Sie Urlaub in Österreich, am letzten Tag kommen Sie zur Abschlusspräsentation und übernehmen Ihr zufriedenes Kind.

Deutschcamps pre deti a mládež

Dôverujte takmer 70 ročným skúsenostiam! young austria ponúka 2-, 3- a 4-týždňové letné tábory pre deti a mládež vo veku od 9 do 17 rokov v Salzburgu v Rakúsku. Kreatívne jazykové workshopy pomáhajú pri vyučovaní začiatočníkov i pokročilých. Veľa zábavy prinášajú i pestré aktivity vo voľnom čase, šport, večerné podujatia a výlety.

Deutsch in Graz

Srdečne Vás vítame v jazykovej škole Deutsch in Graz! Počas celého roka ponúkame kurzy pre dospelých v malých skupinách, v lete organizujeme vlastné detské kurzy a kurzy pre mládež s bohatým programom na voľný čas, športovými a zábavnými aktivitami. Extra: ÖSD-skúšky, firemné a skupinové kurzy, individuálne vyučovanie, ubytovanie.

Diplomatische Akademie Wien

Diplomatische Akademie Wien usporadúva každý rok v auguste letný kurz nemeckého jazyka a rakúskych reáli pre dospelých z celého sveta (minimálny vek 18 rokov). Okrem štyroch týždňov intenzívneho vyučovania jazyka na rôznych úrovniach v medzinárodnej atmosfére Campusu ponúkame aj prednášky o rakúskej politike, rakúskych dejinách a kultúre ako aj zaujímavé exkurzie a voľnočasové aktivity (prehliadka mesta, návšteva UNO, kurz valčíka, návšteva múzeí, ochutnávka vína, výlet do Burgenlandu a množstvo iných).

 

Vyučovanie sa koná v malých skupinkách a je vedené tímom vysoko kvalifikovaných vyučujúcich. Dodatočne na želanie je možné spraviť ÖSD-skúšku. Je možné rezervovať poldňový alebo celodenný kurz ako aj tzv. Pauschalarrangement s ubytovaním a polpenziou. V prípade ďalších otázok je Vám kedykoľvek k dispozícii tím Diplomatische Akademie Wien.

Internationales Kulturinstitut Wien (IKI)

V medzinárodnom kulturnom inštitúte (MKI) v srdci Viedne, sa môžete celý rok učiť intenzívne nemecký jazyk. MKI je skúškové centrum pre rakúsky jazykový diplom (OSD) so špeciálnymi prípravnými kurzami.

V lete ponúkame aj zaujímavý kulturný program a program na voľný čas. Náš kompetentný a skúsený tím sa na Vás teší.

Learning Events

Learning Events vsádza na vyučovanie s podporou zážitkovej pedagogiky. Naše kurzy nemčiny prinášajú trvalý úspech a ľudí bavia. K našej bohatej ponuke patrí: prázdninové tábory pre mládež, jazykové týždne pripravené na mieru pre školské triedy a skupinky študentov, ďalšie vzdelávanie pre učiteľov.

Sprachenzentrum Deutsch in Österreich

V Jazykovom centre na Alpen-Adria Univerzite ponúkame v jedinečnom prostredí (v bezprostrednej blízkosti známeho jazera Wörthersee) celoročne intenzívne kurzy nemciny na všetkých jazykových úrovniach. Počas letných kurzov ponúkame voľnočasové aktivity a náš tím už teraz pripravujú pestrý program na leto. Pre všetkých, ktorí nemajú chuť na horúčavu vo veľkom meste, čaká 'osviežujúci' pobyt v Klagenfurte pri jazere Wörthersee.

Sprachenzentrum der Universität Wien

Jazykové centrum Viedeňskej Univerzity (predtým WIHOK) Vám ponúka celoročne kurzy nemčiny na všetkych úrovniach podľa Spoločného Európskeho referenčného rámca so zameraním na viaceré oblasti a rôznej intenzity a počas letných mesiacov júl, august a september aj obľúbene letné intenzívne kurzy s rozmanitým rámcovým programom vo Viedni a v okolí.

Vyberte sa po Vašom kurze nemčiny po stopách Freuda, užite si na Vašich potulkách po kaviarňach "Melange" a inšpirujte sa nádherným prostredím univerzitného kampusu!