Táto webová stránka využíva súbory cookies. Kliknutím na "zatvoriť", alebo na zostať na stránke, súklasíte s využívaním cookies. Ďalšie informácie nájdete pod Vyhlásením o ochrane osobných údajov.

Kurzy nemčiny v Rakúsku

Plánujete si svoje znalosti nemčiny rozšíriť a upevniť priamo v nemecky hovoriacom prostredí? Tu môžete nájsť niekoľko jazykových škôl, ktorá Vám  Österreich Institut odporúča:

ARGE für Weltsprachen - MANDL

Malé, príjemné jazykové tábory pre deti a mládež ( 9 - 18 rokov) na troch vybraných miestach v Rakúsku. Je možná nemčina a angličtina súbežne, 25 vyučovacích jednotiek / týždeň. Spoločný voľnočasový program pre nemecky a inak hovoriace deti a rodinný prístup je to, čo robí z Mandl kurzov už 50 rokov spoľahlivú značku.

Deutschcamps pre deti a mládež

Dôverujte takmer 70 ročným skúsenostiam! young austria ponúka 2-, 3- a 4-týždňové letné tábory pre deti a mládež vo veku od 9 do 17 rokov v Salzburgu v Rakúsku. Kreatívne jazykové workshopy pomáhajú pri vyučovaní začiatočníkov i pokročilých. Veľa zábavy prinášajú i pestré aktivity vo voľnom čase, šport, večerné podujatia a výlety.

Deutsch in Graz

Srdečne Vás vítame v jazykovej škole Deutsch in Graz! Počas celého roka ponúkame kurzy pre dospelých v malých skupinách, v lete organizujeme vlastné detské kurzy a kurzy pre mládež s bohatým programom na voľný čas, športovými a zábavnými aktivitami. Extra: ÖSD-skúšky, firemné a skupinové kurzy, individuálne vyučovanie, ubytovanie.

Internationales Kulturinstitut Wien (IKI)

V medzinárodnom kulturnom inštitúte (MKI) v srdci Viedne sa môžete celý rok intenzívne učiť nemecký jazyk. MKI je skúškové centrum pre rakúsky jazykový diplom (ÖSD) so špeciálnymi prípravnými kurzami.

V lete ponúkame aj zaujímavý kulturný program a program na voľný čas. Náš kompetentný a skúsený tím sa na Vás teší.

Deutsch in Österreich, Alpen-Adria Universität Klagenfurt

V Jazykovom centre na Univerzite Alpen-Adria v Klagenfurte ponúkame v jedinečnom prostredí (v bezprostrednej blízkosti známeho jazera Wörthersee) celoročne intenzívne kurzy nemčiny na všetkých jazykových úrovniach. Počas letných kurzov ponúkame voľnočasové aktivity a náš tím už teraz pripravuje pestrý program na leto. Pre všetkých, ktorí nemajú chuť na horúčavu vo veľkom meste, čaká 'osviežujúci' pobyt v Klagenfurte pri jazere Wörthersee.

Sprachenzentrum der Universität Wien

Jazykové centrum Viedenskej Univerzity Vám ponúka celoročne kurzy nemčiny na všetkych úrovniach podľa Spoločného Európskeho referenčného rámca so zameraním na viaceré oblasti a rôznej intenzity a počas letných mesiacov júl, august a september aj obľúbene letné intenzívne kurzy s rozmanitým rámcovým programom vo Viedni a v okolí.

Vyberte sa po Vašom kurze nemčiny po stopách Freuda, užite si na Vašich potulkách po kaviarňach "Melange" a inšpirujte sa nádherným prostredím univerzitného kampusu!