Kurzy nemčiny v Rakúsku

Plánujete si svoje znalosti nemčiny rozšíriť a upevniť priamo v nemecky hovoriacom prostredí? Tu môžete nájsť niekoľko jazykových škôl, ktorá Vám  Österreich Institut odporúča:

ARGE für Weltsprachen - MANDL

Malé, príjemné jazykové tábory pre deti a mládež ( 9 - 18 rokov) na troch vybraných miestach v Rakúsku. Je možná nemčina a angličtina súbežne, 25 vyučovacích jednotiek / týždeň. Spoločný voľnočasový program pre nemecky a inak hovoriace deti a rodinný prístup je to, čo robí z Mandl kurzov už 50 rokov spoľahlivú značku.

DEUTSCHCAMP für KINDER im Alter von 10 bis 15 Jahren – JULI 2021

14-tägiger internationaler Ferienkurs in Puchenstuben in Niederösterreich. Wir haben mehr als 30 Jahre Erfahrung. Wunderschöne Unterkunft und Umgebung, familiäre Atmosphäre. Bringen Sie Ihren Sohn / Ihre Tochter und machen Sie Urlaub in Österreich, am letzten Tag kommen Sie zur Abschlusspräsentation und übernehmen Ihr zufriedenes Kind.

Deutschcamps pre deti a mládež

Dôverujte takmer 70 ročným skúsenostiam! young austria ponúka 2-, 3- a 4-týždňové letné tábory pre deti a mládež vo veku od 9 do 17 rokov v Salzburgu v Rakúsku. Kreatívne jazykové workshopy pomáhajú pri vyučovaní začiatočníkov i pokročilých. Veľa zábavy prinášajú i pestré aktivity vo voľnom čase, šport, večerné podujatia a výlety.

Deutsch in Graz

Srdečne Vás vítame v jazykovej škole Deutsch in Graz! Počas celého roka ponúkame kurzy pre dospelých v malých skupinách, v lete organizujeme vlastné detské kurzy a kurzy pre mládež s bohatým programom na voľný čas, športovými a zábavnými aktivitami. Extra: ÖSD-skúšky, firemné a skupinové kurzy, individuálne vyučovanie, ubytovanie.

Sprachenzentrum der Universität Wien

Jazykové centrum Viedeňskej Univerzity Vám ponúka celoročne kurzy nemčiny na všetkych úrovniach podľa Spoločného Európskeho referenčného rámca so zameraním na viaceré oblasti a rôznej intenzity a počas letných mesiacov júl, august a september aj obľúbene letné intenzívne kurzy s rozmanitým rámcovým programom vo Viedni a v okolí.

Vyberte sa po Vašom kurze nemčiny po stopách Freuda, užite si na Vašich potulkách po kaviarňach "Melange" a inšpirujte sa nádherným prostredím univerzitného kampusu!